Neler Yapıyoruz?

PR, Kurumsal Marka Statüsü için Olmazsa Olmazdır.

Bilindiği gibi günümüzde, hemen her sektörde herhangi bir markanın, kurumun, birliğin, derneğin, odanın, herhangi bir sivil toplum kuruluşunun ya da siyasetçilerin kamuoyunda saygın bir şekilde tanınması sürdürülebilir bir PR (basın danışmanlığı-Halkla İlişkiler) hizmeti ile mümkündür.

Dilek Akın PR, 30 yılı aşkın gazetecilik deneyimiyle basın dilinde ve ekindeki doğru mizansenli görsellerle  hazırladığı haberleri (basın bültenleri) yayın organlarına servis eder. Bununla kalmayıp, yazılı ve görsel medya ile intrenet portallarındaki yansımalarını takip ederek, raporlar.

Dilek Akın PR, hizmet verdiği kurumların kendi bünyesindeki Basın-Reklam Departmanı olarak görev yapar. Hazırlanan haberlerin geniş kitlelerde yer almasını sağlamak amacıyla; haberin gücünü, reklamın gücünü ve kişisel diyalogları etkin bir şekilde kullanır.

Hizmet Alanlarımız
Kamuoyunda bilinirliğini artırmak ve sürdürülebilir kılmak isteyen kişi, kurum ve kuruluşlara, üniversitelere, derneklere, odalara, sivil toplum kuruluşlarına, sendikalara, siyasetçilere vs. stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

Sosyal Medyadayız

İletişim Bilgilerimiz

Ziyapaşa Bulvarı Gizerler İş Merkezi arkası Çınarlı Mahallesi 61023 Sokak N.5 Beste Apt. Kat.1 Daire 4 Seyhan/ Adana prajans@dilekakinpr.com